אלבום דיגיטלי במבצע

יש דרכים שונות לשמור את הנוסטלגיה שלכם בבית, אלבום דיגיטלי במבצע הוא אחת מהן. אצל חלק מדובר בפריטי נוי או לבוש וספרים, אצל רובנו מדובר בתמונות ישנות שאנחנו אוהבים לעלעל בהן באלבומים הישנים. עם זאת, הזיכרונות שלנו הולכים ונפגמים משום שהחומרים של רוב התמונות שיש לנו מעולם לא הצליחו לעבור את משוכת הזמן ולהישאר רעננות וצבעוניות או חדות כמו ביום שבו צילמו והדפיסו אותן. אצל רובנו מדובר בנייר צילום שפשוט נכנע לפגעי הזמן והכימיה המסורתית. בדיוק לשם כך המציאו את הסריקה הדיגיטלית שמיועדת לתמונות מהסוג הזה, שרוצים לשמר ולהנציח. כעת, עוד יותר קל לשמור את כל אלה על ידי אלבום דיגיטלי במבצע שמוצע על ידי חברת סבתא סורקת. זוהי החברה שפיתחה טכנולוגיות נהדרות ומפתיעות כדי להתמודד עם הצורך לשמור תמונות.

אלבום דיגיטלי במבצע שומר על כל הנוסטלגיה שלכם.

אם תהיתם לשם מה זה נועד ומה אתם מקבלים בזכות המבצע הזה, דעו כי אלבום דיגיטלי במבצע מציע לכם יתרונות ותועלת רבה משנדמה לכם. לא מדובר רק בסריקה שמכירים מסורק משרדי של מסמכים. היתרונות ברורים.

• סריקה מתוחכמת שנועדה לשפר רזולוציה של כל תמונה שצולמה בטכניקה ישנה.

• שיקום ושחזור תמונות שניזוקו ונפגמו עם הזמן.

• מחירים מעולים לכל כמות של תמונות. מקטנה ועד גדולה.

• עבודה מסודרת ומתודולוגית עם האלבומים שלכם והמאגרים בשקיות בדיוק כפי שסידרתם אותם.

• נגישות וזמינות גבוהה לאלבום דיגיטלי ידידותי למשתמש.

• אחסון בענן.

• עותקים נוספים בדיסק למי שמעוניין בכך.

• הנצחה לכל החיים רק בשיטה דיגיטלית מעודכנת.

למה דווקא עכשיו?

אין צורך להגיע לעונת חגים נוסטלגית כדי להיזכר בכך או לעשות סדר וניקיון באביב כאשר נזכרים בתמונות שצוברות אבק ומזיקים שמכרסמים בהן בארגזים. זה הזמן לנצל את שירותי חברת סבתא סורקת, שהוקמה במיוחד לצורך עשיית סדר בכל החומרים הישנים שלכם. אל תהססו להתקשר ולברר מה תוכלו לקבל, משום שכעת אלבום דיגיטלי במבצע יכול לסדר לכם סוף סוף את כל הזיכרונות באלבומים נגישים ומקסימים לכל המשפחה. בסבתא סורקת יקבלו את האלבומים הישנים שלכם בכל מצב צבירה ויצליחו אפילו לשחזר ולשקם אותם גם כשנדמה לכם שהם אבודים לחלוטין.

אלבום דיגיטלי הוא חלק מההתפתחות הטכנולוגית המואצת שמביאה ברכה כמעט בכל תחום שהיא נוגעת בו, ומוציאה מהשימוש פריטים שונים שפעם היו חיוניים לנו לצורכי עבודה, תרבות ופנאי. אחד האמצעים האלה הוא המצלמה והפילם, ואלבומי התמונות שקלטו באהבה את כל התמונות שצילמנו בכל הזדמנות – משפחה, אירועים, טיולים, בית ספר, רגעים יפים וטקסים מכוננים. התמונות האלה מלוות אותנו לא רק בזיכרונות אלא בהנצחה של יקירינו ואירועים. טכנולוגיית הצילום החדשה מייתרת את התהליך המסורבל של הצילום בפילם ומקילה עלינו כיום להנציח כל רגע. אולם, מכיוון שלכולנו יש עבר נשאלת השאלה מה עושים אם כך בצילומים הישנים. התשובה המתבקשת היחידה שנותרה היא להעביר אותם אל בין דפי אלבום דיגיטלי.

למה דווקא אלבום דיגיטלי?

חברת סבתא סורקת הוקמה על ידי משפחה אחת שמכירה בצורך להתעדכן ולצעוד לעבר העתיד מבלי לזנוח את העבר. מטרתה לספק פתרון להצטברות התצלומים הישנים שברשותכם, כדי לסרוק אותם בחיבה נוסטלגית אבל בחדשנות דיגיטלית עכשווית, ולבנות מהם אלבומים דיגיטליים שיישארו אתכם לתמיד ויהיו אף טובים יותר מהמקור. ישנן סיבות רבות שבגללן כדאי לעבור לאלבומים הדיגיטליים של סבתא סורקת.

• אמינות טכנולוגית מוכחת ששומרת על הקובץ ואינה מאבדת אותו.

• סריקה תוך כדי שיפור מצב התמונה המקורית.

• מחירים ללא תחרות שיקלו עליכם לסרוק כמויות גדולות.

• טכנולוגיה ייחודית שמתמודדת עם כמויות ענקיות. אין כמות שלא נעמוד בה.

• אלבומים מסודרים וממוספרים כדי שלא תלכו לאיבוד.

• יחס אישי לכל לקוח ולכל אוצר משפחתי.

לבחור בחברה מקצועית להכנת אלבום דיגיטלי מרהיב

בחברת סבתא סורקת יודעים שאין תחליף לתמונות הישנות שלכם, לא משנה באיזה מצב הן נמצאות. מבחינת החברה זהו לא רק חומר גלם לעבודה בידי הצוותים שלנו, אלא גם החומר שממנו עשויים זיכרונות ורגעים יפים החשובים לכם מכל. כשאתם יוצרים בעזרתנו אלבום דיגיטלי אתם יכולים להיות בטוחים שנחשבו בשבילכם גם על הדרך הקלה והפשוטה ביותר להתמצא בו, תאהבו כל רגע של דפדוף בו בגלל איכות התוצאה ותשמחו על כך ששום דבר לא הלך לאיבוד משום שכל המשפחה והעבר שלכם קם לתחייה בפורמט חדש ונוח יותר. אלבומים כאלה הם לא רק המילה האחרונה אלא גם הדרך הטובה ביותר לשמור על העבר למען העתיד.

קידום אתרים קידום אתרים