אודות

סבתא סורקת הינה חברה משפחתית שנוסדה בשנת 2008, על ידי אבי המשפחה (הילד הקטן משמאל), בעיצומה של מהפכת הצילום הדיגיטלי. כשהבין שעולם שלם של זיכרונות, דמויות מהעבר ובני משפחה אהובים הולך ודועך אל תהום השכחה, גמר אומר בלבו לעשות מעשה לפני שיהיה מאוחר.

בהובלת הדור הצעיר המריאה החברה תוך זמן קצר לפעילות רחבה, מקצועית ואיכותית תוך שהיא מספקת פתרון מתבקש לאלפי משפחות.​ החברה שהבינה שהיא מטפלת בחומרים עם ערך רגשי שאין לו מחיר, חרטה על דגלה מקצוענות ללא פשרות וכך הפכה לשחקן המוביל בשוק. ​עם השנים פיתחה החברה מתודולוגיות וטכנולוגיות סריקה ייחודיות והן שמאפשרות לה לעמוד בקצבים של מאות אלפי תמונות באיכות גבוהה תוך שמירה על מחירים ללא תחרות.

כיום מפתחת החברה, מעבר לסריקת תמונות, גם שירותי ערך מתקדמים תוך ניצול טכנולוגיות אינטרנט, רשתות חברתיות ואפליקציות מעולם הצילום הדיגיטלי כדי להנגיש את התמונות הסרוקות ולשלבם בעולם הדיגיטלי לשימוש עדכני ולטובת הדורות הבאים. חברת סבתא סורקת מרחיבה לאחרונה את פעילותה גם לאירופה ועומדת בימים אלה להיכנס לשווקים בצרפת וגרמניה באמצעות זכיינים מקומיים

אז למה סבתא סורקת?

כי זה מזכיר את משחק הילדות האהוב סבתא סורגת ויש לזה טעם של פעם. עכשיו כשהסבתא כבר לא רואה כל-כך טוב ולא יכולה לסרוג היא מסתכלת אחורה בגעגוע וסורקת תמונה אחרי תמונה, שלא נשכח​.

יש דברים שאין להם מחיר… והביטוח לא יחזיר

 

קידום אתרים קידום אתרים