אלבום דיגיטלי

אלבום דיגיטלי הוא חלק מההתפתחות הטכנולוגית המואצת שמביאה ברכה כמעט בכל תחום שהיא נוגעת בו, ומוציאה מהשימוש פריטים שונים שפעם היו חיוניים לנו לצורכי עבודה, תרבות ופנאי. אחד האמצעים האלה הוא המצלמה והפילם, ואלבומי התמונות שקלטו באהבה את כל התמונות שצילמנו בכל הזדמנות – משפחה, אירועים, טיולים, בית ספר, רגעים יפים וטקסים מכוננים. התמונות האלה מלוות אותנו לא רק בזיכרונות אלא בהנצחה של יקירינו ואירועים. טכנולוגיית הצילום החדשה מייתרת את התהליך המסורבל של הצילום בפילם ומקילה עלינו כיום להנציח כל רגע. אולם, מכיוון שלכולנו יש עבר נשאלת השאלה מה עושים אם כך בצילומים הישנים. התשובה המתבקשת היחידה שנותרה היא להעביר אותם אל בין דפי אלבום דיגיטלי.

למה דווקא אלבום דיגיטלי?

חברת סבתא סורקת הוקמה על ידי משפחה אחת שמכירה בצורך להתעדכן ולצעוד לעבר העתיד מבלי לזנוח את העבר. מטרתה לספק פתרון להצטברות התצלומים הישנים שברשותכם, כדי לסרוק אותם בחיבה נוסטלגית אבל בחדשנות דיגיטלית עכשווית, ולבנות מהם אלבומים דיגיטליים שיישארו אתכם לתמיד ויהיו אף טובים יותר מהמקור. ישנן סיבות רבות שבגללן כדאי לעבור לאלבומים הדיגיטליים של סבתא סורקת.
• אמינות טכנולוגית מוכחת ששומרת על הקובץ ואינה מאבדת אותו.
• סריקה תוך כדי שיפור מצב התמונה המקורית.
• מחירים ללא תחרות שיקלו עליכם לסרוק כמויות גדולות.
• טכנולוגיה ייחודית שמתמודדת עם כמויות ענקיות. אין כמות שלא נעמוד בה.
• אלבומים מסודרים וממוספרים כדי שלא תלכו לאיבוד.
• יחס אישי לכל לקוח ולכל אוצר משפחתי.
לבחור בחברה ששומרת על היקר מכל
בחברת סבתא סורקת יודעים שאין תחליף לתמונות הישנות שלכם, לא משנה באיזה מצב הן נמצאות. מבחינת החברה זהו לא רק חומר גלם לעבודה בידי הצוותים שלנו, אלא גם החומר שממנו עשויים זיכרונות ורגעים יפים החשובים לכם מכל. כשאתם יוצרים בעזרתנו אלבום דיגיטלי אתם יכולים להיות בטוחים שנחשבו בשבילכם גם על הדרך הקלה והפשוטה ביותר להתמצא בו, תאהבו כל רגע של דפדוף בו בגלל איכות התוצאה ותשמחו על כך ששום דבר לא הלך לאיבוד משום שכל המשפחה והעבר שלכם קם לתחייה בפורמט חדש ונוח יותר. אלבומים כאלה הם לא רק המילה האחרונה אלא גם הדרך הטובה ביותר לשמור על העבר למען העתיד.

קידום אתרים קידום אתרים